TERVITUS


 

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoht korraldab 10. detsembril 2016.a. Narva Linnavalitsuse toetusel Narva Talvelaat 2016, mis pakub traditsiooniliselt rohkelt erinevaid üllatusi.

Alates 01.09.2016.a. on Narva Kutseõppekeskuse õigusjärglane Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoht. Oleme Narva Linnavalitsuse toetusel korraldanud traditsioonilisi laatasid, sealhulgas koostöös Narva Muuseumidega Narva linnuse Põhjaõues Narva Talvelaata ja andnud seeläbi omapoolse panuse Narva olulise turismiobjekti tuntuse suurendamisele.

Sellel aastal näeme suurepärase võimalusena algatada uus traditsioon ja korraldada Narva Talvelaat väga hästi korrastatud Puškini tänava jalutusalal Paul Kerese monumendi lähedal.

Talvelaadal pakuvad oma tooteid 35 kaupmeest ja käsitöölist üle Eesti, samuti tulevad kauplejad kohale Lätist ja Leedust.

Külastajad saavad osaleda IVKHK õpetajate-õpilaste korraldatud meistriklassides, kus on võimalus valmistada esemeid vanade tehnoloogiate järgi.

Laada külastajatele pakutakse erinevaid tooteid: kodutarbeid ja jõulukingitusi, maiustusi ja lihakraami, ehteid ja suveniire. Talvelaat on suurepärane võimalus narvakatele ja linna külalistele soetada jõulukingitusi ning perega koos rõõmsalt aega veeta. Külastajate ja laadaliste meeleolu aitavad üleval hoida IVKHK ning erinevate kultuurikeskuste tantsu- ja lauluetendused, jõulumängud ja konkursid lastele, tuleshow ja palju muud.

Talvelaadal on külalistel võimalus maitsta IVKHK kutseõpetajate ja õpilaste valmistatud jõulusööke ja -jooke.

Päeva juhib Jevgeni Timoštšuk.

Talvelaat on avatud 10.00 – 15.00. Sissepääs laadale on tasuta.

Lisainformatsioon: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., / mob: +372 52 70 400

Ootame kõiki laadale!